قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

معرفی دکتر فرزاد امیر


دکتر امیر با بیش از بیست و شش سال فعالیت های تجاری، پژوهشی و تدریسی در نقاط مختلف دنیا و شرکت در همایش ها و نمایشگاه های معتبر، تاکنون مشاور و مدرس سازمانها و شرکت های بزرگی مانند ایرانسل، بانک توسعه صادرات، اطاق بازرگانی ایران، مجتمع فنی تهران، بانک مهر ایران، قرارگاه خاتم، شهرداری تهران، شرکت معظم البرز چلیک، سازمان تامین اجتماعی ایران و بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ بوده است.
دکترامیر با تسلط کامل به زبان های آلمانی و انگلیسی مدیری کارآزموده و دنیا دیده است و نفر اول دوره های آموزشی علمی و عملی گوناگون و نیز پروژه های بی شمار مذاکرات تجاری صنعتی و قراردادهای بازرگانی در صنعت و تجارت ایران بوده است. دکتر امیر با بهره گیری از متدهای روزآمد آموزش دنیا مانند "متد معاونت کشف" همواره بر کاربردی بودن دوره ها و سمینار هایش تاکید دارد و پیشرفت مثال زدنی دانش آموختگان او گواه این کارآیی ویژه است.

او فارغ التحصیل دکترای دانشگاه بین المللی و پانصد ساله مونتسکیو فرانسه با تخصص مذاکرات و قراردادهای تجاری است. جالب است بدانید پدر گرامی دکتر امیر "آقای عبدالمجید امیر" سال ها از مدیران کارامد گمرک سراسری ایران بوده و این موضوع باعث شده است از زمانی که دکتر امیر چشم در جامعه باز کرده خود را در مهد تجارت کشور یعنی در ادارات گمرکات مختلف کشور در بین تجار و بازرگانان ببیند و از همان ابتدا در نوجوانی با خوی کسب و کار و تجارت حرفه ای در بالاترین سطح آشنا شود.
دکتر امیر با تخصص چندین ساله در "مدیریت تامین و تدارکات داخلی و خارجی و مذاکرات و قراردادهای کسب وکار" ، علاوه بر سوابق طولانی در تدوین قرارداها منطبق بر ساختار تجاری سازمان ها برای کسب کارآمدترین توافقات در مذاکرات و قراردادهای داخلی و بین المللی، در طول دوره فعالیت خود این افتخار را داشته است که در کنار پروفسور مسعود حیدری (پدر علم مذاکره ایران) به عنوان دستیار ایشان به کار عملی و تحقیق و تدریس و نیز ترجمه و تالیف کتابی با عنوان "مذاکره و قرارداد برای کسب و کار امروز " بپردازد. این کتاب هم اکنون در حال گذراندن مراحل چاپ است.
فعالیت های دکتر امیر در طول سالهای اشتغال، با تسلط عالی به زبانهای خارجی، علاوه بر مذاکرات و قراردادها در پست مشاور و مدیریت بازرگانی، شامل تدریس علوم مدیریت بازرگانی در دانشکده مدیریت سازمان مدیریت صنعتی و موسسات، شرکت ها و دیگر مراکز آموزشی معتبر بوده است و در همین راستا در حیطه تدریس فنون مذاکره و قراردادهای بین المللی فعال است.
 
12

دوره های فنون مذاکره حرفه ای در بانک توسعه صادرات ایران

 

برخی شرکت ها و سازمانهایی که اخیرا با آنها به عنوان مشاور و مدرس و همکار فعال بودم

سازمان مدیریت صنعتی شیراز
اطاق بازرگانی مشهد
مجمع فنی رسالت
ایرانسل
البرز چلیک
دارویی لیوار
قرارگاه خاتم
برین چوب
اطاق بازرگانی کرمان
اطاق بازرگانی ایران
خانه سخت افزار ایران
آتل
اطاق بازرگانی شیراز
سازمان مدیریت صنعتی تهران
فرانامان
سنگر گچ ساوه
آیرونی
بانک توسعه صادرات
سازمان تامین اجتماعی
شهرداری تهران
شرکت واحد اتوبوس رانی تهران
مجتمع فنی تهران
ایتالفوم
باشگاه کسب و کار
شرکت صنعتی تانا
اتویاب ایران
بانک قرض الحسنه مهر ایران
سازمان مدیریت صنعتی قزوین
شرکت نیروگاه¬های هسته ای ایران
صنایع چاپ سار و بن
فست فود شیلا
شرکت صنایع دکوراسوین آیدی
اطاق بازرگانی چهار محال
مرکز تحقیقات صنعتی ایران
اتحادیه صادر کنندگان شرکت های نفتی
صنایع غذایی سفره چی