مذاکره دشوار
دسامبر 25, 2016
مقابله با کلاهبرداری در مذاکرات
آوریل 19, 2017

مذاکره و رهبری

برخورد با افراد و مسائل سخت

مذاکره کننده تاثیر گذاری شوید:

رهبران بزرگ مذاکره کنندگانی بزرگ هستند. شما باید با بکارگیری استراتژی های خلاقانه مذاکره در زمینه (مذاکره و بحث و) چانه زنی (فردی) عالی باشید . مذاکره و رهبری به شما کمک خواهد کرد تا :

  • روابط کاری خود را بهبود بخشید و بحث و مشاجره های به ظاهر رام نشدنی را حل (یا کنترل) نمایید.
  • بهترین روش مذاکره را جهت دستیابی به بهترین درک از گزینه های پیش رو داشته باشید.
  • میل و سلیقه ی شخصی خود در برخورد با بحث های پیش رو را ارزیابی کنید و نحوه ی مدیریت نقاط ضعف و قدرت خود را فرا بگیرید.
  • شناخته شده ترین تاکتیک های انجام کارها را که توسط افراد سخت گیر استفاده می شود بیاموزید و روش خنثی سازی تاثیرات (این افراد ) را شناسایی کنید .
  • پیروزی ، البته نه از راه شکست دادن طرف مقابل بلکه با متقاعد کردن (افراد) به اینکه باید شما را ( در جهت نیل به اهدافتان )حمایت کنند.

جلسات مذاکره و رهبری اولین و ابتدایی ترین مطالعات و مثالهای دنیای واقعی را در سه روز از آموزش های مذاکره محور خلاصه می کند . در مذاکره و رهبری شما باور ها و فرضیات، غلبه بر تعصبات احساسی و عقلی ،سناریوهای مذاکرات پیچیده و کشف زمینه های رقابتی و تعاملی استراتژی های مذاکره را تجربه خواهید کرد.

5 دلیل اصلی توجه به “مذاکره و رهبری”

          1- ابتکار عمل در موقعیت های (بحث) و چانه زنی با تقویت  مهارت های مذاکره ای
2- به دست آوردن نتایج بهتر با کسب استراتژی هایی که شما در مذاکره در محیط های نا مطمئن، برخورد با افراد سرسخت و مدیریت بحث ها و مشاجره ها نیاز دارید
3- یادگیری از کارشناسان برتر مذاکره ای که در تفاهم نامه های صلح، معاملات بازرگانی چند میلیارد دلاری و مذاکرات سرسختانه بسیار مهم و حساس در دنیا تجربه و شرکت داشته اند
4- با اعتماد به نفس شرکت در مذاکرات در کنار افراد و گروه هایی مختلف اجرایی را تمرین می کنید
5- با ثبت نام یه امتیاز بسیار خوب دیگر دارید و آن داشتن یک جلسه ی یک روزه جهت بررسی و کاوش جنبه های خاص مذاکره نظیر “اهرم قدرت احساس” است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *